S.65

Projekt zakładał przebudowę mieszkania zlokalizowanego w samym centrum Łodzi, w oficynie jednej z XIX-wiecznych kamienic. Zastaliśmy mieszkanie, które przeszło gruntowny remont z końcem lat 90-tych ubiegłego wieku, a swoim wyglądem przypominało koszmar poprzedniej epoki.

S.65

M.246

Z przyjemnością zapraszamy do zwiedzania kolejnych wnętrz naszego autorstwa. Tym razem zajrzymy do otulonego naturalnymi kolorami ziemi domu, zlokalizowanego w okolicach Warszawy.

M.246

S.200

Z przyjemnością przedstawiamy projekt pokoju dla małej królewny!

S.200

O.65

Projekt mieszkania na wynajem zlokalizowanego w inwestycji ManuPark w Łodzi, realizowany w trybie "pod klucz". Mimo niewygórowanego budżetu, mieszkanie wykończone zostało z dbałością o każdy szczegół. Finalny efekt nie odbiega od wizualizacji - mieszkanie jest komfortowe i estetyczne ale także łatwe w utrzymaniu i trwałe.

O.65

P.190

Łazienka gościnna wykończona w pięknych płytkach imitujących kamień skontrastowanych szlachetnym drewnem. Złote akcenty armatury i oświetlenia dodają całości szyku.

P.190

R.218

Kuchnia to dla wielu serce DOMU. Dziś przedstawiamy serce w kolorze głębokiej matowej czerni z szarymi i beżowymi dodatkami.

R.218

P.65

Z przyjemnością przedstawiamy strefę dzienną i łazienkę projektu, który właśnie się realizuje. Mieszkanie w nowej inwestycji przy ul. Pienistej w Łodzi.

P.65

M.246

Tym razem zabieramy Was w nieco bardziej intymną strefę, czyli do łazienki. W pomieszczeniu tym króluje nasz ulubiony beton w towarzystwie kontrastujących elementów czerni.

M.246

S.95

Wizualizacje jednej z łazienek to część projektu wnętrz domu jednorodzinnego znajdującego się w pobliżu Łodzi. Proste kształty, ponadczasowe formy, naturalne materiały - takie były główne założenia projektu.

S.95

P.49

W drodze do gabinetu i sypialni zajrzymy na chwilkę do łazienki, żeby zawiesić oko na pięknym lastryko i drewnianej zabudowie z pralką, suszarką i całą masą miejsca na przechowywanie.

P.49